Pondelok 22. 12. 2014

Adam Pekarovič (I.A)

SOŠ polytechnická Vás víta

• 8. 12. 2014

Do galérie Exkurzia Modra boli pridané fotografie.

• 8. 12. 2014

Do galérie Beseda s Igorom Orviským boli pridané fotografie.

• Osvienčim-Wieliczka- Krakow

8. 12. 2014

V mesiaci marec 2015 pripravujeme pre žiakov zájazd do Poľska, v rámci ktorého navštívia starobylé kráľovské mesto Krakow, koncentračný tábor v Osvienčime a soľnú baňu vo Wieliczke. Všetci záujemci sa môžu hlásiť u pani učiteliek Búlikovej alebo Ušákovej. Pri prihláseníje treba zaplatiť zálohu 30€. Cena zájazdu je 90€, v ktorej je započítané ubytoanie, doprava, poistenie, večera a raňajky.Zájazd sa uskutoční v prípade dostatočného počtu záujemcov, prihláste sa čo najskôr!

• Športové súťaže

24. 10. 2014

V priestoroch CVČ Kalokagatia sa konali súťaže v Rope skippingu a penaltový festival. Našu školu reprezentovali:

Rope skipping – Lukáš Sabo IV.KM, ktorý sa umiestnil na peknom druhom mieste výkonom 1455 preskokov.

Penaltový festival – Michal Šiška, Matej Ščasnovič (IV.KM),   Peter Bango a Rasťo Horváth (III.AM), Matúš Krajčovič (II.HM), Patrik Harsányi (III.KM). Najlepšie sa umiestnil Michal Šiška, ktorý skončil na štvrtom mieste. Blahoželáme!

• Medzinárodný deň školských knižníc

19. 11. 2014

Vedeli ste, že aj knižnice majú svoj deň? Je ním 27.október. Aj my v našej škole máme školskú knižnicu a preto sme sa rozhodli tento deň podporiť. V pondelok, 27.októbra sa preto  v priestoroch našej školy uskutočnilo verejné čítanie úryvkov z diel rôznych slovenských autorov.Dúfame, že aj takto sme vzbudili u vás, žiakov väčší záujem o čítanie a zastavíte sa v školskej knižnici, kde si môžete vybrať z aktuálnej ponuky. Bližšie info u pani učiteľky Búlikovej.

• Školský časopis POLYTECHNIK

9. 9. 2014

Na našej škole vydávame už šiesty rok školský časopis POLYTECHNIK. s ktorým sa úspešne zúčastňujeme celoslovenskej novinárskej súťaže stredných a vysokých škôl Štúrovo pero. Keďže viacerí členovia redakčnej rady úspešne zmaturovali, očakávame, že ich nahradíe vy, šikovní prváci. Bližšie informácie u pani uč. Búlikovej.

• Nový školský rok 2014/15

1. 9. 2014

1.septembra 2014 sa začal ďalší školský rok, ktorý sme slávnostne otvorili 2.septembra.Vítame v našej škole všetkých žiakov, zvlášť žiakov prvých ročníkov. Žiakom aj učiteľom prajeme úspešný školský rok.

• Príspevok do fondu ZRPŠ

Príspevok rodičov do fondu ZRPŠ na školský rok 2014/2015 je 20 €.

• Video prezentácia našej školy