Štvrtok 23. 10. 2014

SOŠ polytechnická Vás víta

• Práca a kariéra

9. 10. 2014

V Trnave sa uskutoční prvý veľtrh pracovných príležitostí Práca a kariéra 2014. V priestoroch hotela Holiday Inn bude 21. a 22. októbra prezentovať svoje ponuky viac ako 30 vystavovateľov z mnohých oblastí pracovného trhu.

Na tejto akcii sa zúčastnia naši budúci maturaniti z tried II.N a IV.K/M.

Bližšie info: http://www.trnava-live.sk/

• Červené stužky

9. 10. 2014

Naša škola sa už niekokľo rokov po sebe zapája do celoslovenskej kampane Červené stužky, ktorá prebieha od 1.septembra a vyvrcholí 1:decembra - na svetový deň boja proti AIDS. v rámci kampane sa uskutočnia rôzne aktivity o ktorých si môžete bližšie prečítať:

www.cervenestuzky.sk/

• Školský časopis POLYTECHNIK

9. 9. 2014

Na našej škole vydávame už šiesty rok školský časopis POLYTECHNIK. s ktorým sa úspešne zúčastňujeme celoslovenskej novinárskej súťaže stredných a vysokých škôl Štúrovo pero. Keďže viacerí členovia redakčnej rady úspešne zmaturovali, očakávame, že ich nahradíe vy, šikovní prváci. Bližšie informácie u pani uč. Búlikovej.

• Nový školský rok 2014/15

1. 9. 2014

1.septembra 2014 sa začal ďalší školský rok, ktorý sme slávnostne otvorili 2.septembra.Vítame v našej škole všetkých žiakov, zvlášť žiakov prvých ročníkov. Žiakom aj učiteľom prajeme úspešný školský rok.

• Príspevok do fondu ZRPŠ

Príspevok rodičov do fondu ZRPŠ na školský rok 2014/2015 je 20 €.

• Video prezentácia našej školy