Sobota 18. 4. 2015

SOŠ polytechnická Vás víta

• Atletika

10. 4. 2015

V stredu 15:apríla sa koná na Mestskom atletickom štadióne súťaž v atletike pre žiakov stredných škôl. Našu školu budú reprezentovať : Matej Ščasnovič, Martin Mandák a Rastislav Horváth vo vrhu guľou, Jozef Ertl a Lukáš Sabo v skoku do diaľky, Patrik Haršányi, Dominik Vojtech, Jaroslav Kondel a Márius Ladvenica v bežeckých disciplínach.

• Finále hádzanárskeho turnaja žiakov SŠ

10. 4. 2015

Dňa 14.apríla sa v Mestskej športovej hale uskutoční finále hádzanárskeho turnaja žiakov SŠ. Reprezentovať nás budú: Ščasnovič, Poláček, Červenka, Šmátrala, Krajčovič, Križan, Blahút, Kondel, Pavol, Daniel.

• Rodičovské združenie

10. 4. 2015

Dňa 14.apríla v utorok o 15.30 sa konajú triedne schôdzky ZRPŠ, kde triedni učitelia oboznámia rodičov s výchovno-vyučovacími výsledkami za III.štvrťrok. Pozývame všetkých rodičov.

• Talentové skúšky

8. 4. 2015

Dnes boli talentové skúšky do učebného odboru umelecký kováč a zámočník a študijného odboru priemyselný dizajn. Prihlásení žiaci mali preukázať svoj talent v 3 úlohách, ktoré vyhodnocovala prijímacia komisia:
    zadanie č. 1 – kresba geometrických tvarov podľa predlohy
    maximálny počet bodov 15
    zadanie č. 2 – kresba alebo maľba podľa zadania
    maximálny počet bodov 15
    zadanie č. 3 – modelovanie
    maximálny počet bodov 20
    Niekoľko záberov z priebehu skúšky a vyhodnotenia:

• CINEAMA 2015

1. 4. 2015

Vo štvrtok 9.apríla sa zúčastníme premietania filmov v rámci súťaže CINEAMA. Je to postupová krajská súťaž amatérskej filmovej tvorby a video tvorby. Jej poslaním je prezentovať krajskú amatérsku filmovú tvorbu a video tvorbu.Ocenené práce reprezentujú trnavský kraj na celoslovenskej súťaži CINEAMA a z celoslovenskej súťaže postupujú na Svetový festival neprofesionálneho filmu UNICA, ktorá sa koná pod patronátom svetovej organizácie pre amatérsky film UNICA.
    Akcie sa zúčastnia triedy II.H/M a II.A/M s triednymi učiteľmi. Zraz žiakov je o 9.00 pred OC MAX Trnava.

• Talentové skúšky

1. 4. 2015

V stredu 8.apríla hneď po Veľkonočných prázdninách budú v našej škole talentové skúšky do umeleckých učebných odborov.

• Veľkonočné prázdniny

1. 4. 2015

Od štvrtka 2.4. do utorka 7.4. sú Veľkonočné prázdniny. V škole sa opäť stretneme v stredu 8.4.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Veľkonočné sviatky

• Futbalový turnaj

20. 3. 2015

V piatok - 20.marca sa hralo finále futbalového turnaja medzi triedami II.H/M a III.K/M. Zvíťazili futbalisti z III.K/M v zložení: Klečko, Lančarič, Kucman, Gurovič, Haršányi, Pavol, ktorí nadelili druhákom 8 gólov. Statočne odolávalo družstvo II:H/M: Korec, Šmátrala, Koritar, Benian, Krajčovič.

• Finále futsalu

11. 2. 2015

Hrali sme vo finále:
    Dňa 4. februára 2015 sa v Mestskej športovej hale v Trnave, konalo finále školských majstrovstiev okresu vo futsale. Naši žiaci: Matej Ščasnovič, Christián Červenka, Michal Šiška, Adrián Poláček, Filip Boroš, Marcel Šmátrala, Filip Šmátrala, Matúš Krajčovič, Mário Juriš, skončili na štvrtom mieste.
    Výsledky:
    SOŠ polytechnická - SOŠOaS 3:1
    SOŠ polytechnická - SPŠ stavebná 2:3
    SOŠ polytechnická - SPŠ dopravná 5:2

• Športové súťaže

23. 1. 2015
    21.januára 2015 sa na ...