Utorok 2. 9. 2014

Pavol Troják (II.AM)

SOŠ polytechnická Vás víta

• Letné prázdniny

Tak konečne. Doznelo posledné zvonenie školského roka 2013/2014 a vy sa môžete rozbehnúť za dňami plnými slnka, smiechu a oddychu. Všetkým želáme príjemný relax a užívanie si zábavy tak, aby sme sa 02. 09. 2014 stretli na otvorení ďalšieho školského roka.

• Príspevok do fondu ZRPŠ

Príspevok rodičov do fondu ZRPŠ na školský rok 2014/2015 je 20 €.

• Odovzdávanie vysvedčení

27. 6. 2014

Piatok 27. jún bol v tomto školskom roku dňom odovzdávania vysvedčení. Žiaci si vypočuli od svojich triednych učiteľov celkové zhodnotenie svojich výsledkov vo vyučovaní aj v správaní. Niektorí boli spokojní, iní menej, ale nakoniec sa všetci rozišli na prázdniny oddýchnuť si a načerpať sily do ďalšieho školského roka. Už teraz máme pripravené rôzne zaujímavé akcie aj mimo vyučovania napríklad návštevu divadelného predstavenia v SND!

• Návšteva múzea

26. 6. 2014

Deň pred odovzdávaním vysvedčenia žiaci našej školy spolu s učiteľmi navštívili Západoslovenské múzeum v Trnave. Pod vedením odbornej lektorky si prezreli rôzne expozície ako archeologickú, historickú, prírodovednú aj sakrálne pamiatky. Najzaujímavejšou hlavne pre žiakov odboru Mechanik hasičskej techniky bola výstavka historickej hasičskej techniky, ktorá je realizoivaná v priestoroch múzea z príležitosti 140. výročia dobrovoľného hasičského zboru v Trnave pod názvom Blížnemu na pomoc.vic si prečítate:

• Video prezentácia našej školy