Streda 1. 4. 2015

SOŠ polytechnická Vás víta

• Akcia našej redakčnej rady

20. 3. 2015

V pondelok 23.3. sa redakčná rada nášho školského časopisu Polytechnik zúčastní slávnostného odovzdávania ceny pre Krajskú knižnicu Ľ.Štúra v Divadle Jána Palárika v Trnave. Redakčnú radu budú zastupovať Ľubo Benian, Lukáš Koritar, Beáta Valentovičová a Peter Magula. Súčasťou slávnosti bude aj divadelné predstavenie Trnavská skupina alebo Viseli sme za nohu z kolotoča.

• Futbalový turnaj

20. 3. 2015

V piatok - 20.marca sa hralo finále futbalového turnaja medzi triedami II.H/M a III.K/M. Zvíťazili futbalisti z III.K/M v zložení: Klečko, Lančarič, Kucman, Gurovič, Haršányi, Pavol, ktorí nadelili druhákom 8 gólov. Statočne odolávalo družstvo II:H/M: Korec, Šmátrala, Koritar, Benian, Krajčovič.

• Finále futsalu

11. 2. 2015

Hrali sme vo finále:
    Dňa 4. februára 2015 sa v Mestskej športovej hale v Trnave, konalo finále školských majstrovstiev okresu vo futsale. Naši žiaci: Matej Ščasnovič, Christián Červenka, Michal Šiška, Adrián Poláček, Filip Boroš, Marcel Šmátrala, Filip Šmátrala, Matúš Krajčovič, Mário Juriš, skončili na štvrtom mieste.
    Výsledky:
    SOŠ polytechnická - SOŠOaS 3:1
    SOŠ polytechnická - SPŠ stavebná 2:3
    SOŠ polytechnická - SPŠ dopravná 5:2

• Športové súťaže

23. 1. 2015
    21.januára 2015 sa na ...
  • 8. 12. 2014

Do galérie Exkurzia Modra boli pridané fotografie.

• 8. 12. 2014

Do galérie Beseda s Igorom Orviským boli pridané fotografie.

• Osvienčim-Wieliczka- Krakow

8. 12. 2014

V mesiaci marec 2015 pripravujeme pre žiakov zájazd do Poľska, v rámci ktorého navštívia starobylé kráľovské mesto Krakow, koncentračný tábor v Osvienčime a soľnú baňu vo Wieliczke. Všetci záujemci sa môžu hlásiť u pani učiteliek Búlikovej alebo Ušákovej. Pri prihláseníje treba zaplatiť zálohu 30€. Cena zájazdu je 90€, v ktorej je započítané ubytoanie, doprava, poistenie, večera a raňajky.Zájazd sa uskutoční v prípade dostatočného počtu záujemcov, prihláste sa čo najskôr!

• Športové súťaže

24. 10. 2014

V priestoroch CVČ Kalokagatia sa konali súťaže v Rope skippingu a penaltový festival. Našu školu reprezentovali:

Rope skipping – Lukáš Sabo IV.KM, ktorý sa umiestnil na peknom druhom mieste výkonom 1455 preskokov.

Penaltový festival – Michal Šiška, Matej Ščasnovič (IV.KM),   Peter Bango a Rasťo Horváth (III.AM), Matúš Krajčovič (II.HM), Patrik Harsányi (III.KM). Najlepšie sa umiestnil Michal Šiška, ktorý skončil na štvrtom mieste. Blahoželáme!

• Medzinárodný deň školských knižníc

19. 11. 2014

Vedeli ste, že aj knižnice majú svoj deň? Je ním 27.október. Aj my v našej škole máme školskú knižnicu a preto sme sa rozhodli tento deň podporiť. V pondelok, 27.októbra sa preto  v priestoroch našej školy uskutočnilo verejné čítanie úryvkov z diel rôznych slovenských autorov.Dúfame, že aj takto sme vzbudili u vás, žiakov väčší záujem o čítanie a zastavíte sa v školskej knižnici, kde si môžete vybrať z aktuálnej ponuky. Bližšie info u pani učiteľky Búlikovej.